Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.12.2022

Спортивне майбутнє України. З метою повернення стадіону до комунальної власності Карлівської територіальної громади прокуратура звернулася з позовом до суду (ФОТО)

Решетилівською окружною прокуратурою пред’явлено позовну заяву про повернення до комунальної власності Карлівської територіальної громади стадіону та громадського будинку з господарськими будівлями і спорудами загальною вартістю понад 1,5 млн грн.

У 2020 році спірне нерухоме майно на підставі рішення Карлівської районної ради безоплатно передано зі спільної власності територіальних громад району у приватну власність благодійної організації.

Законодавством (Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» тощо) не встановлено підстав, порядку та механізму безоплатного відчуження майна зі спільної власності територіальних громад у приватну.

Таким чином, територіальну громаду безпідставно позбавлено права власності на нерухоме майно.

Вказаний стадіон використовується футбольною командою «Карлівка», у різні часи на ньому відбувалися матчі ветеранів полтавської «Ворскли», місцеві спортивні змагання та свята. З початком збройної агресії РФ проти України стадіон був домашньою ареною футбольного клубу «Сталь» (м. Алчевськ Луганської області).

Позов пред’явлено до Полтавської районної ради (як правонаступника Карлівської районної ради) та благодійної організації. Наразі він перебуває на розгляді в Господарському суді Полтавської області.    

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 996