Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.01.2023

Попереджено диверсії. Учаснику незаконного збройного формування «Міністерство державної безпеки Донецької народної республіки» повідомлено про підозру (ФОТО)

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури 44-річному учаснику незаконного збройного формування «Міністерство державної безпеки Донецької народної республіки» повідомлено про підозру в організації готування диверсії (ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 113 КК України).

За даними слідства, упродовж липня-жовтня 2022 року зловмисник, перебуваючи на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донеччини, для виконання диверсійної роботи налагодив контакти з двома жителями Полтавської області, якими керував дистанційно.

За грошову винагороду завербовані агенти погодилися підшукати на Полтавщині об’єкти важливого оборонного значення з метою їх подальшого знищення. Розрахунок за виконану роботу мав відбуватися у безготівковий спосіб шляхом перерахування коштів на спеціально відкриті банківські картки. 

Проте злочинні наміри фігуранта своєчасно виявлено та припинено правоохоронцями.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Вирішується питання додаткової кваліфікації протиправних дій вказаної особи. Слідчі дії здійснюються Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 1734