19.01.2023

Стоп наркотики. Двом жителям Котельви і Миргорода повідомлено про підозру та обрано винятковий запобіжний захід – тримання під вартою (ФОТО)

За процесуального керівництва Диканської та Миргородської окружних прокуратур двом особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

За даними слідства, 25-річний житель Котельви у грудні минулого та січні цього року на території вказаного населеного пункту та за місцем свого проживання збував громадянам у паперових згортках заборонену речовину, яка, за висновками експертів, є особливо небезпечним наркотичним засобом канабісом, обіг якого заборонено.

У вересні минулого та січні цього року 24-річна жителька Миргорода на території міста реалізовувала зацікавленим особам у полімерних зіп-пакетиках заборонену речовину, яка, за висновком експерта, є особливо небезпечною психотропною речовиною PVP, обіг якої заборонено.

Дії чоловіка та жінки кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут особливо небезпечних наркотичного засобу та психотропної речовини).

Також за клопотаннями слідчих і прокурорів Зіньківським районним судом та Миргородським міськрайонним судом вказаним особам обрано виняткові запобіжні заходи – тримання під вартою.

Досудові розслідування у кримінальних провадженнях тривають. Слідчі дії здійснюються відділом поліції № 4 Полтавського районного управління поліції та Миргородським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.    

 
Пресслужба Полтавської 
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 789