Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.06.2023

Призначено нового керівника Полтавської обласної прокуратури (ФОТО)

Заступник Генерального прокурора Антон Войтенко представив колективу Полтавської обласної прокуратури нового керівника – Євгена Гладія.

Антон Войтенко окреслив ключові задачі, поставлені Генеральним прокурором.

Він наголосив, що пріоритетом залишається документування злочинів, пов’язаних із російською агресією на території України. Серед першочергових викликів також злочини проти основ національної безпеки. Окрім цього, у фокусі уваги протидія корупції, злочинам у бюджетній і земельній сферах, проявам організованої злочинності.

Заступник Генпрокурора зазначив, що новопризначений керівник має великий досвід роботи та здатен організувати колектив для виконання поставлених завдань.

Євген Гладій, в свою чергу, подякував за довіру і запевнив, що докладе максимум зусиль для забезпечення належної реалізації функцій прокуратури на Полтавщині.      

Довідково: Євген Гладій, 1984 року народження. Випускник Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2006 року, понад 11 років – на керівних посадах. До призначення  очолював Обухівську окружну прокуратуру на Київщині.

 
Пресслужба Полтавської
окружної прокуратури
кількість переглядів: 1988