Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.06.2023

Службова недбалість зі збитками майже на 2,4 млн грн – на Полтавщині засуджено сільського голову (ФОТО)

За публічного обвинувачення Полтавської обласної прокуратури голову Щербанівської сільської ради визнано винним у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Йому призначено покарання – 2 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням функцій представника влади чи місцевого самоврядування, а також в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, установах чи організаціях, пов’язаних із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки, та зі сплатою майже 12 тис. грн штрафу в дохід держави.

Також судом задоволено цивільний позов, пред’явлений прокуратурою до сільського голови з метою відшкодування завданих територіальній громаді  збитків.    

Нагадаємо, у серпні 2019 року чоловік, діючи від імені сільської ради, уклав із полтавським товариством договір підряду на будівництво басейну. У подальшому він не перевірив наявності обладнання та устаткування, передбаченого кошторисом та проєктною документацією.

Як наслідок, за фактично невиконані роботи товариству було перераховано майже 2 млн 400 тис. грн, а територіальній громаді завдано збитки на вказану суму.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало УСБУ в Полтавській області.

Вирок постановлено Полтавським районним судом. Після набрання ним чинності засудженого візьмуть під варту.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури  

 

кількість переглядів: 1437