Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.11.2023

Ухилення від призову на військову службу – вирок Зіньківського райсуду скасовано, кримінальне провадження направлено на новий розгляд

За апеляційною скаргою Диканської окружної прокуратури скасовано вирок Зіньківського районного суду, яким виправдано мешканця Полтавського району за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період (ст. 336 КК України).

Нагадаємо, 39-річний чоловік, будучи військовозобов`язаним та, за висновком військово-лікарської комісії, придатним до служби в ЗСУ, без поважних причин двічі не з’явився до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Суд І інстанції визнав чоловіка невинуватим у скоєнні злочину, зазначивши в обґрунтуванні свого рішення, що низка Указів Президента та законів України «є авторськими творами, не мають конституційного підґрунтя… та мають статус таких, що застосовуються, а не являються легальним діючим законодавством».

Зважаючи на істотні порушення вимог законодавства, прокуратура оскаржила вирок Зіньківського районного суду до Полтавського апеляційного суду.

Наразі апеляційну скаргу прокуратури задоволено, кримінальне провадження направлено на новий судовий розгляд.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 1392