Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.10.2024

За апеляційною скаргою прокуратури ФОП має повернути Миргородській громаді земельну ділянку з розташованим на ній водосховищем «Ісово» (ФОТО)

За апеляційною скаргою Полтавської обласної прокуратури фізичну особу-підприємця з Миргородського району зобов’язано повернути Миргородській територіальній громаді земельну ділянку з розташованим на ній водосховищем «Ісово» площею понад 50 га. 

Підставою для пред’явлення позову стало укладення у 2022 році між Миргородською міською радою та фізичною особою-підприємцем договору врегулювання правовідносин, пов’язаних із тимчасовим зайняттям земельної ділянки з розташованим на ній водним об’єктом.

Прокуратура встановила, що вказаний документ є удаваним, оскільки за своєю суттю є прихованим договором оренди. До того ж земельна ділянка не мала документації та кадастрового номеру. Тобто міська рада фактично передала в користування підприємцю несформовану земельну ділянку без проведення земельних торгів.        

Зважаючи на порушення інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася з позовом до суду. Проте Господарський суд Полтавської області не знайшов підстав для його задоволення.

Не погоджуючись із рішенням суду І інстанції, прокурори звернулися з апеляційною скаргою до Східного апеляційного господарського суду, який погодився з позовними вимогами. 

Наразі вживаються заходи щодо реального виконання постанови суду.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 222