Звітні дані щодо розгляду запитів на інформацію за І півріччя 2018 року
Звітні дані щодо розгляду запитів на інформацію у 2017 році
Інформація про вжиті прокуратурою Полтавської області та іншими правоохоронними органами області заходи щодо протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень за 2017 рік
Інформація про вжиті прокуратурою Полтавської області та іншими правоохоронними органами області заходи щодо протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у першому півріччі 2016 році.
Кошторис доходів і видатків прокуратури Полтавської області
Інформація про вжиті прокуратурою Полтавської області та іншими правоохоронними органами області заходи щодо протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у 2015 році.
Інформація про вжиті прокуратурою Полтавської області та іншими правоохоронними органами області заходи щодо протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у 2013 році.
Звітні дані щодо розгляду запитів на інформацію у 2016 році
Звітні дані щодо розгляду запитів на інформацію у 2015 році
Інформація про вжиті прокуратурою Полтавської області та іншими правоохоронними органами області заходи щодо протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у 2012 році.
1-10 | 11-12