Інформація про вжиті прокуратурою Полтавської області та іншими правоохоронними органами області заходи щодо протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у 2015 році.
 
про результати роботи
прокуратури області у 2015 році
 
Стан протидії корупції
 
       Слідчими підрозділами області у 2015 році до суду спрямовано 59 обвинувальних актів (торік 56) стосовно 63 корупціонерів. До реальної міри покарання засуджено 9 осіб.
      Серед резонансних проваджень слід відмітити обвинувальні акти за фактами одержання неправомірних вигод начальником Управління ДАІ УМВС України в області та начальником слідчого відділу Кременчуцької ОДПІ, розгляд яких наразі триває.
       У провадженнях про корупційні злочини під час слідства відшкодовано 99% завданих збитків на суму 471 млн. грн.
Правоохоронними органами області у 2015 році складено і направлено до суду 57 адміністративних протоколів про вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, з яких 82% органами прокуратури.
      До адміністративної відповідальності притягнуто 43 корупціонери, у тому числі 5 державних службовців, з яких один 3 категорії, 4 службовці райдержадміністрацій, 4 посадові особи органів місцевого самоврядування, 2 працівники ОВС, 3 державної кримінально-виконавчої служби, 2 органів цивільного захисту та податківець.
      За результатами розгляду подань в порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» до дисциплінарної відповідальності притягнуто 17 посадових осіб.
 
 
кількість переглядів: 513