Приймання запитів та надання інформації

        Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

  

         Графік прийому запитувачів інформації

 

        Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час: понеділок – четвер із  9.00 год. до 16.45 год., у п’ятницю – з 9.00 год. до 15.45 год. (обідня перерва з 12.00 год. до 12.45 год.). Прийом запитувачів інформації проводить співробітник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури.

      

  Запити на інформацію до Полтавської обласної прокуратури подаються на:

             - адресу електронної пошти ppoinfo@pol.gp.gov.ua

  Запити на інформацію до окружних прокуратур подаються на:

- адресу електронної пошти Глобинська окружна прокуратура - info_glop@pol.gp.gov.ua
- адресу електронної пошти Диканська окружна прокуратура  - info_dkop@pol.gp.gov.ua
- адресу електронної пошти Кременчуцька окружна прокуратура - info_krmp@pol.gp.gov.ua
- адресу електронної пошти  Миргородська окружна прокуратура - info_mrmp@pol.gp.gov.ua
- адресу електронної пошти  Решетилівська окружна прокуратура - info_kbmp@pol.gp.gov.ua
- адресу електронної пошти  Лубенська окружна прокуратура - info_lbmp@pol.gp.gov.ua
- адресу електронної пошти  Полтавська окружна прокуратура - info_plmp@pol.gp.gov.ua 

 

          Запит на інформацію має містити (стаття 14 Закону):

         1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

         2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

         3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

        З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію обласною прокуратурою розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати на даному веб-сайті. 

        У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту співробітником відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури, який обов’язково зазначає в запиті своє прізвище, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.

        Інформація на запит надається безкоштовно.

        Стаття 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень  і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

        Цей Закон не поширюється на відносини щодо отримання інформації суб’єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

        Відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  розпорядник  інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо  він  не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством,  володіти інформацією, щодо якої зроблено запит; якщо інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 цього Закону; якщо особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 цього Закону фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком; якщо не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених статтею 19 цього Закону.

      

    Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації

 

        У відповідності  до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

         Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

                Інформаційно-довідкові матеріали:

Форма запиту на інформацію, що подається до Полтавської обласної прокуратури, письмова (на прийомі в прокуратурі та по телефону) відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Форма запиту на інформацію, до  Полтавської обласної прокуратури відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надісланий поштою, факсом та електронною поштою.

 

 

Завантажити форму можна на наступній сторінці

www.pol.gp.gov.ua/ua/documents.html


кількість переглядів: 7124